Přístup k datům


Příhlášení do aplikace

Pro získání přístupu do aplikace postupujte prosím podle pokynů uvedených na stránce Přihlášení k aplikacím ČMSCH, a.s. V případě dotazů kontaktuje provozní oddělení Plemdat, s.r.o., tel.: 257 896 307, e-mail: info@eskot.cz.

Přístup k datům - Internet pro chovatele - ČMSCH, a.s.

Aplikace Přístup k datům zpřístupňuje data chovatelům dojeného skotu, chovatelům ovcí a koz, mlékárnám a mlékařským družstvům v elektronické podobě.

Uživatel má prostřednictvím uživatelského jména a hesla přístup pouze k datům, která mu náleží.

Prostřednictvím aplikace Přístup k datům můžete získávat

Upozorňujeme, že aplikace Přístup k datům v žádném případě neumožňuje nahlížet ani zasahovat do ústřední evidence!!!

Aktuální statusy hospodářství zapojených do certifikace PTB

zobrazit možnosti filtrace
Chovatel
( | )
Číslo hospodářství
( | )
Status
( | )
Datum dosažení
( | )
ZD Ostaš 33333333 D 01.05.2022
ZD Ostaš 77777777 D4 18.05.2022
ZEAS Lysice, a.s. 62000468 C3 21.12.2022
ZEAS Lysice, a.s. 62000479 C+ 13.12.2022

Milk Profit Data

Součástí Přístupu k datům je ZDARMA také aplikace Milk Profit Data – nástroj pro management výživy a reprodukce Vašich dojnic. Kapitoly (Produkce, Zdravotní stav mléčné žlázy a Reprodukce) jsou k dispozici všem uživatelům Přístupu k datům, jejichž krávy jsou zapojené v KU.

Deník nemocí a léčení

Součástí Přístupu k datům je ZDARMA také aplikace Deník nemocí a léčení – nástroj pro plošný sběr a evidenci záznamů o poruchách zdraví jednotlivých zvířat, který umožňuje evidovat užívání léčiv v chovech dojeného skotu. Tato forma vedení evidence o užití léčivých přípravků pro skot umožňuje nahrazení ručně vedené písemné evidence léčení, tj. „Záznamů o použití léčivých přípravků“.

CSV soubory ke stažení

PTB - certifikace stád

Součástí Přístupu k datům je ZDARMA také aplikace PTB - certifikace stád. Je to aplikace pro evidenci a hodnocení výsledků vyšetření na paratuberkulózu skotu (PTB) za účelem certifikace nákazového statusu PTB hospodářství dojeného skotu, přičemž certifikační autoritou je ČMSCH a.s.

SMS - avíza

Pro chovatele, kteří si přejí být vždy bezodkladně informováni o možnosti využití aktuálních dat je připravena služba SMS – avíza, která informuje chovatele prostřednictvím jeho mobilního telefonu, že data z KU nebo zpeněžování jsou k dispozici na serveru. V případě avíza zpeněžování má uživatel v mobilním telefonu k dispozici i nejdůležitější výsledky rozboru bazénového vzorku mléka.

Deník léčení prasat

ZDARMA provozuje ČMSCH a.s. také aplikaci Deník léčení prasat, což je aplikace pro vedení a vyhodnocování zdravotní dokumentace u prasat. Přejít do aplikace...

Nahoru